Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
uczony napisał:
Doktor Kościoła powiedziałby w tej sytuacji: ukorzcie się, albowiem nie może ogon merdać psem!
jak pies głupi to ogon może
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inkwizytor napisał:
Hej ludzie z CIEMNIEJOWA -jak o was mówimy w Lublinie- chcecie powrotu x.Marka "w chwale dnia" ( hehehe) skoro chcecie jego powrotu w chwale to znaczy, że wy nie jesteście już Kościołem Chrystusa tylko sektą księdza Marka, z którym robiliście interesy i który to za bardzo się z wami zżył, przez co musiał zmienić parafię. Parafia na którą trafił nie jest wcale gorsza od waszej, wręcz przeciwnie.Jest to zabytkowy pocerkiewny kościół i wcale nie będzie mu ciężej ponieważ ma tam do pomocy wikarego a u was musiał za was wszystko robić -NIEROBY!!! Ks. Krzysztof wcale nie ma długów, nie jest biznesmenem, a parking przy kościele na Staszica zrobił po to żeby cokolwiek wpadało do kasy kościelnej ponieważ nie była to parafia (gdzie są wierni) tylko kościół rektoralny, przyszpitalny, więc nie było wystarczających dochodów na prąd itp. tak na marginesie jak był tam x. Krzysztof opłata za cały dzień postoju wynosiła 3 zł, a teraz 3 zł kosztuje godzina a cały dzień 10 zł Wiedzcie o tym, że jesteście pośmiewiskiem lubelszczyzny, zawsze o was głośno TYLKO z jakiegoś negatywnego powodu (np. dzieci z beczki).Staliście się już niemalże sektą ALE CZY WY TO ROZUMIECIE CIEMNIAKI????? wrzucajcie sobie po groszu na tacę ale przyjdzie taki czas gdy sytuacja się odwróci. Każdy wasz uczynek Bóg pamięta i napewno zostaniecie z tego rozliczeni na Sądzie Ostatecznym, no chyba że wy już nie wierzycie w niebo i piekło, bo zatraciliście percepcję dobra i zła. A wieta co to jest percepcja? :-P Kościół jest hierarchią, rozumiecie co to jest hierarchia? A wogóle to ten wasz Marek mógł się nie zgadzać z decyzją biskupa ale tego nie uczynił, ciekawe czemu nie???? a i decyzja o tym ,że zniknie w nocy też wyszła od niego samego. nieźle to wymyślił nie? teraz domagacie się jego powrotu "w chwale dnia" POGANIE Módlcie się do Ducha Świętego o rozjaśnienie waszych umysłów!!! Jeszcze nie jest za późno, jeszcze nie wszystko stracone. A wasz nowy proboszcz x. Krzysztof wszędzie tam gdzie się pojawia zawsze jest dobrze przyjmowany,wszyscy go lubią,mówi piękne kazania. A te wszystkie stare babki pikietujące pod kościołem to naprawde coś nie tak już z głową mają, a facetom to się dziwię,że są tacy zdewociali i to w taki głupi sposób.
ciekawe jakby po ciebie przyjechalo 2 facetow w nocy i pod przymusem wywiezli z domu to taki cwany bys był?nie sadze....mysl człowieku i nie plec bzdur ze to ksiądz Marek sam zaplanował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
małgorzata napisał:
Brawo,ja też nie jestem my i nie popieram chamstwa, warcholstwa, braku pokory, pychy wreszcie nieuctwa i prostactwa. W normalnych warunkach /w porządnym kraju/ przyjechałaby policja, rozpędziła na cztery wiatry a prokurator /sędzia/ wlepiłby w ramach ugody po 2000$ kary za zakłócenie porządku, wejście na teren prywatny, zakłócenie miru domoweo, etc. A gdyby nie było ugody, to po dwa lata więźienia z przymusowymi robotami publicznymi i raz na zawsze odechciałoby się pospólstwu /gawiedzi/ naruszania własności /w tym przypadku Kościoła/. To wariant prawny, bez względu na to czy ktoś wierzy czy nie wierzy. Gawiedź musi zrozumieć co to jest własność /inna niż własna, bo to rozumieją, z kosą goniliby za zaoranie 10 cm miedzy/. Przepraszam za ton, ale ile można tolerowć takie zachowania. Pozdrawiam
Głupia kobieto jeżeli nie wiesz o czym piszesz to nie siadaj do klawiatury. Ty zakichana księżniczko z pospólstwa, żyjemy w wolnym kraju i Ty jako ostatnia możesz oceniać zachowanie innych . A epitetami o gawiedzi możesz karmić swoje kury! Sio do kurnika!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ola napisał:
Głupia kobieto jeżeli nie wiesz o czym piszesz to nie siadaj do klawiatury. Ty zakichana księżniczko z pospólstwa, żyjemy w wolnym kraju i Ty jako ostatnia możesz oceniać zachowanie innych . A epitetami o gawiedzi możesz karmić swoje kury! Sio do kurnika!
Popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ciekawe jakby po ciebie przyjechalo 2 facetow w nocy i pod przymusem wywiezli z domu to taki cwany bys był?nie sadze....mysl człowieku i nie plec bzdur ze to ksiądz Marek sam zaplanował.
Na samym początku jak dzisiejsi protestujący zapytali Ks Marka co robić odpowiedział: ,,róbcie co chcecie,, i zrobili protest. Pytam czy tak powinien postąpić????????? Moim zdaniem powinien wprowadzić i przedstawć nowego proboszcza, wtedy nie byłoby tego cyrku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inkwizytor napisał:
Hej ludzie z CIEMNIEJOWA -jak o was mówimy w Lublinie- chcecie powrotu x.Marka "w chwale dnia" ( hehehe) skoro chcecie jego powrotu w chwale to znaczy, że wy nie jesteście już Kościołem Chrystusa tylko sektą księdza Marka, z którym robiliście interesy i który to za bardzo się z wami zżył, przez co musiał zmienić parafię. Parafia na którą trafił nie jest wcale gorsza od waszej, wręcz przeciwnie.Jest to zabytkowy pocerkiewny kościół i wcale nie będzie mu ciężej ponieważ ma tam do pomocy wikarego a u was musiał za was wszystko robić -NIEROBY!!! Ks. Krzysztof wcale nie ma długów, nie jest biznesmenem, a parking przy kościele na Staszica zrobił po to żeby cokolwiek wpadało do kasy kościelnej ponieważ nie była to parafia (gdzie są wierni) tylko kościół rektoralny, przyszpitalny, więc nie było wystarczających dochodów na prąd itp. tak na marginesie jak był tam x. Krzysztof opłata za cały dzień postoju wynosiła 3 zł, a teraz 3 zł kosztuje godzina a cały dzień 10 zł Wiedzcie o tym, że jesteście pośmiewiskiem lubelszczyzny, zawsze o was głośno TYLKO z jakiegoś negatywnego powodu (np. dzieci z beczki).Staliście się już niemalże sektą ALE CZY WY TO ROZUMIECIE CIEMNIAKI????? wrzucajcie sobie po groszu na tacę ale przyjdzie taki czas gdy sytuacja się odwróci. Każdy wasz uczynek Bóg pamięta i napewno zostaniecie z tego rozliczeni na Sądzie Ostatecznym, no chyba że wy już nie wierzycie w niebo i piekło, bo zatraciliście percepcję dobra i zła. A wieta co to jest percepcja? :-P Kościół jest hierarchią, rozumiecie co to jest hierarchia? A wogóle to ten wasz Marek mógł się nie zgadzać z decyzją biskupa ale tego nie uczynił, ciekawe czemu nie???? a i decyzja o tym ,że zniknie w nocy też wyszła od niego samego. nieźle to wymyślił nie? teraz domagacie się jego powrotu "w chwale dnia" POGANIE Módlcie się do Ducha Świętego o rozjaśnienie waszych umysłów!!! Jeszcze nie jest za późno, jeszcze nie wszystko stracone. A wasz nowy proboszcz x. Krzysztof wszędzie tam gdzie się pojawia zawsze jest dobrze przyjmowany,wszyscy go lubią,mówi piękne kazania. A te wszystkie stare babki pikietujące pod kościołem to naprawde coś nie tak już z głową mają, a facetom to się dziwię,że są tacy zdewociali i to w taki głupi sposób.
OBŁUDA, HIPOKRYZJA I MANIPULACJA dotyczy wszystkich sfer życia, ale wiecie,że jest zachowaniem niemoralnym. CzŁowieku, ależ dałeś popis własnej głupoty i chamstwa -WSTYD,WSTYD WSTYD!!! TO MY jesteśmy Świątynią Bożą, a zbawienie osiąga się przez wiarę a nie przynależność do tego czy innego Kościoła. Kościół katolicki coraz bardziej odchodzi od nauki biblijnej, przedkładając nad nią tradycję ,dogmaty i doktryny. TY już zatraciłeś percepcję dobra i zła- jestem przekonana. Tak na Sądzie Ostatecznym BĘDZIEMY rozliczeni z naszych uczynków. Boże oświeć Go bo jakaś ciemność pomroczna.... ogarnęła... . DARMO WZIĘLIŚCIE, DARMO DAWAJCIE. [Mat 10,8]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
hamuj kolego.ks Marek nie zgodził się z decyzja biskupa,ale coz z tego,skoro kapłani slubuja mu wiernosc-ty oczywiscie o tym nie wiesz.poza tym to chyba ci sie poprzewracalo w glowie,siedzisz pewnie na 28 m2 i czujesz ze mieszkasz w willi te spaliny juz ci mozg wyzarły.a dzici mordowane były w lublinie dokładnie na tej samej dzielnicy co radio er i podstawka panuja,wiec zale do niego czemu nie ochronil tych niemowlat.a co z tego ze podstawka mowi ładne kazania?heh taki ksiadz to niech w miescie siedzi i grzeje stołek,tutaj potrzebny jest duszpasterz który nie bedzie tylko cudnie deklamowal swoje idee na ambonie ale ktory zajmie sie innymi sprawami dotyczacymi kościoła. a ciemny to jestes ty a nie ludzi stad.nie tylko starsi ludzie prostestuja,jest tez młodzież.ale co ty mozesz o tym wiedziec.
on o tym nie wie może, a Ty o tym wiesz bo ja Ci to powiedziałem w innym wątku. W tym czasie gdy mordowano dzieci Czerniejowskie ks. Krzysztof pracował na ulicy Staszica. Nie wiedziałeś? Znów kłamiesz obłudniku jeden! Poza tym kultura wymaga pisania nazwiska z wielkiej litery. Ale Ty nie wiesz co to znaczy kultura. Obserwuję Twoje posty. Żałosne, chamskie i obraźliwe. Nie stać Cię na więcej bo w głowie siano zamiast mózgu. jakoś młodzieży nie widać na proteście. A w dzisiejszej panoramie wypowiada się nauczycielka. Żenada! Jeżeli tak uczą w Czerniejowie to tylko wam współczuć. Kobieta ocenia dwóch księży. Jednego widziała 40 minut, drugiego 14 lat. I to mówi nauczycielka? Osoba z wyższym wykształceniem? Jak widać ilość dyplomów ma się nijak do mądrości. Żałosna Pani! Wam potrzeba nie robotnika do doglądania parafii tylko księdza co wam oczy otworzy i może jeszcze z was będą ludzie. Protestujcie do woli. Ale zamykanie kościoła to powtarzam: łamanie prawa. A skoro prawo macie gdzieś to się później nie dziwcie że w naszym pięknym kraju dzieje się tak jak się dzieje. A do Babć z namiotu apeluję: módlcie się o mądrość, rozum ale dla siebie. Wstyd dla lubelszczyzny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląd to tak: 1. Kościół katolicki jest korporacją globalną, która na wzór prawa handlowego grupuje organizacje krajowe (lokalne) 2. W takim układzie "szefem zarządu" jest jednoosobowy prezes (Papież), otoczony członkami dyrektoriatu (kardynałowie) i kadrą kierowniczą (biskupi) oraz etatowymi pracownikami lokalnymi (księża). Występują też incydentalnie gospodarstwa pomocnicze (zakony) oraz pracownicy obwoźni (misjonarze). 3. W powyższym systemie korporacyjnym wierni są jedynie. klientami hierarchii kościelnej {kleru). Zakładana struktura Kościoła jako wspólnoty wiernych jest sprzeczna ze zbudowanym, realnym systemem. 4. Ponieważ Kościół przestał być wspólnotą, zatem zanikła żywa, równoprawna dysputa religijna. Życie wspólnotowe jest fikcją, którą zastąpiła relacja sprzedawca(ksiądz) - wierny (klient). 5. Nie widzę dobrego rozwiązania w Czerniejowie. W panującym układzie wierni (klienci) muszą ustąpić (czyli zgodzić się na warunki sprzedaży), albo opuścić sklep (wyjść z Kościoła). Jeśli uczynią to pierwsze (przyjmą decyzję Arcybiskupa) stracą wewnętrzną busolę i wiarę w siebie. Generalnie, stracą wiarę na rzecz udziału w beznamiętnym ceremoniale. Jeśli zaś opuszczą sklep (wyjdą z Kościoła) zostaną sami, opuszczeni i zgorzkniali z przekonaniem, że wprawdzie mają rację, ale nikogo to już w tym zlaicyzowanym świecie nie interesuje. 6. Mamy zatem węzeł gordyjski i puszkę Pandory jednocześnie. Efektem będą tylko ofiary; po każdej ze stron.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ciekawe jakby po ciebie przyjechalo 2 facetow w nocy i pod przymusem wywiezli z domu to taki cwany bys był?nie sadze....mysl człowieku i nie plec bzdur ze to ksiądz Marek sam zaplanował.
A Ty dlaczego znów kłamiesz? Dlaczego kłamiesz podle? Dlaczego siejesz fetor i wciskasz ludzim ciemnotę? Pytam: Jak długo będziesz kłamał? Ile bredni jeszcze wymyślisz? Jaki masz w tym interes? Myśl człowieku, myśl bo to nie boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doktor napisał:
on o tym nie wie może, a Ty o tym wiesz bo ja Ci to powiedziałem w innym wątku. W tym czasie gdy mordowano dzieci Czerniejowskie ks. Krzysztof pracował na ulicy Staszica. Nie wiedziałeś? Znów kłamiesz obłudniku jeden! Poza tym kultura wymaga pisania nazwiska z wielkiej litery. Ale Ty nie wiesz co to znaczy kultura. Obserwuję Twoje posty. Żałosne, chamskie i obraźliwe. Nie stać Cię na więcej bo w głowie siano zamiast mózgu. jakoś młodzieży nie widać na proteście. A w dzisiejszej panoramie wypowiada się nauczycielka. Żenada! Jeżeli tak uczą w Czerniejowie to tylko wam współczuć. Kobieta ocenia dwóch księży. Jednego widziała 40 minut, drugiego 14 lat. I to mówi nauczycielka? Osoba z wyższym wykształceniem? Jak widać ilość dyplomów ma się nijak do mądrości. Żałosna Pani! Wam potrzeba nie robotnika do doglądania parafii tylko księdza co wam oczy otworzy i może jeszcze z was będą ludzie. Protestujcie do woli. Ale zamykanie kościoła to powtarzam: łamanie prawa. A skoro prawo macie gdzieś to się później nie dziwcie że w naszym pięknym kraju dzieje się tak jak się dzieje. A do Babć z namiotu apeluję: módlcie się o mądrość, rozum ale dla siebie. Wstyd dla lubelszczyzny!
ludzie ten doktor to klecha czy co?bo jakos czarną sukenką mi zalatuje,taki doinformowany,pobożny i uległy wobec biskupa.pf szkoda czasi i klawiatury na takiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ola napisał:
Głupia kobieto jeżeli nie wiesz o czym piszesz to nie siadaj do klawiatury. Ty zakichana księżniczko z pospólstwa, żyjemy w wolnym kraju i Ty jako ostatnia możesz oceniać zachowanie innych . A epitetami o gawiedzi możesz karmić swoje kury! Sio do kurnika!
Ola,z mień ton wypowiedzi bo w niczym nie jesteś lepsza. PS Myślisz że żyjesz w wolnym kraju? Naiwna jesteś. Ale to nie ten temat, więc EOT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filip z Konopii Indyjskich napisał:
ludzie ten doktor to klecha czy co?bo jakos czarną sukenką mi zalatuje,taki doinformowany,pobożny i uległy wobec biskupa.pf szkoda czasi i klawiatury na takiego
Księdzem nie jestem. Jeżeli należysz do KRK to nie mów na księdza klecha. Ale widać prostactwo bije z was pikietowcy. Masz do kogoś pretensje że pobożny? Odpisywać mi nie musisz, jesteś kolejnym idiotą bez argumentów od których tu się roi. Ale ja już was rozszyfrowałem. Lubicie poubliżać i nawalać na KRK i sprawia wam to frajdę. Bardzo dobrze że się tak zachowujecie, bo zbierająć wasze wypowiedzi każdy normalny człowiek dostrzeże że jesteście chorzy. Świadczy o tym ton waszych wypowiedzi. A poza tym jak nie jesteś katolikiem, to nie dyskutuj. Idź na zebranie członków SLD, z Panią Poseł Senyszyn znajdziesz współny język.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doktor napisał:
A Ty dlaczego znów kłamiesz? Dlaczego kłamiesz podle? Dlaczego siejesz fetor i wciskasz ludzim ciemnotę? Pytam: Jak długo będziesz kłamał? Ile bredni jeszcze wymyślisz? Jaki masz w tym interes? Myśl człowieku, myśl bo to nie boli.
kłamiesz to ty i siejesz chorą propagandę :|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
victoria napisał:
TO MY jesteśmy Świątynią Bożą, a zbawienie osiąga się przez wiarę a nie przynależność do tego czy innego Kościoła. Kościół katolicki coraz bardziej odchodzi od nauki biblijnej, przedkładając nad nią tradycję ,dogmaty i doktryny. TY już zatraciłeś percepcję dobra i zła- jestem przekonana. Tak na Sądzie Ostatecznym BĘDZIEMY rozliczeni z naszych uczynków. Boże oświeć Go bo jakaś ciemność pomroczna.... ogarnęła... . DARMO WZIĘLIŚCIE, DARMO DAWAJCIE. [Mat 10,8]
Myślę że do Świątyni Bożej wam daleko. Prawdziwy chrześcijanin nie przyjmuje tak bliźniego jak wy. Jeżeli takie masz poglądy na temat KRK to przystąp do świadków jehowy. Pomódl się lepeij za siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
!ona! napisał:
kłamiesz to ty i siejesz chorą propagandę :|
W którym miejscu skłamałem? Jaką propagandę? tylko pisz konkrety. Jak nie masz nic do powiedzenia to dobranoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filip z Konopii Indyjskich napisał:
ludzie ten doktor to klecha czy co?bo jakos czarną sukenką mi zalatuje,taki doinformowany,pobożny i uległy wobec biskupa.
filip nie pal tyle tego gówna bo mózg ci się zlasował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty napisał:
filip nie pal tyle tego gówna bo mózg ci się zlasował.
spoko loko luz i spontan dajta wy tych ksiezy do mnie ja ich naucze porzadku:D nie bedzie biskup kąsać ręki która go karmi:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludziska dajcie na luz,zapalimy zrelaksujemy sie i wszystkozobaczymy w innych barwach,jestem pewnien ze w lepszych,a nie ten ma takie racje a ta takie:D co to na targowisku ryb jestesmy?nawet powyzywac sie mozemy od najgorszych i co z tego kazdego to wali,tak samo wali to tych dwoch ksiezy co jeden niby odszedl a drugi nie wszedł do konca:D a piszta co chceta:D i tak szatan wszyscy spotkamy:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Pani Kocha Ks. Marka??? Czy była pani w Ćmiłowie na spotkaniu z Ks. Markiem ??? Chyba nie zrozumieliście tego co on wam przekazał "Nie wróce do Czerniejowa" Tak a wy teraz to już po co tam koczujecie jak on ma was i wasz protest ma daleko gdzieś ...!!! A dzieki wam to pobędzie trochę na swojej parafii i biskup na misje go wyśle i to dzięki wam parafianie z "Namiotu " Super pozazdrościć tego waszego zgrania % na nocnym czuwaniu a szkoda pisać. Pasterka was zastanie i nic to nie da. Pozdrawiam wszystkich którzy są przeciwko PROTESTOWI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO ANNY M I INNYCH ... napisał:
Czy Pani Kocha Ks. Marka??? Czy była pani w Ćmiłowie na spotkaniu z Ks. Markiem ??? Chyba nie zrozumieliście tego co on wam przekazał "Nie wróce do Czerniejowa" Tak a wy teraz to już po co tam koczujecie jak on ma was i wasz protest ma daleko gdzieś ...!!! A dzieki wam to pobędzie trochę na swojej parafii i biskup na misje go wyśle i to dzięki wam parafianie z "Namiotu " Super pozazdrościć tego waszego zgrania % na nocnym czuwaniu a szkoda pisać. Pasterka was zastanie i nic to nie da. Pozdrawiam wszystkich którzy są przeciwko PROTESTOWI
niech plaga adnie na tych co sa przeciwko protestujacym!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 24

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...